Kapitola1.-Část 1.

25. května 2009 v 16:05 | Pošopka |  →Nevěrná láska←
Kapitola 1. - Část 1.

Tak, dodělám poslední linku, použiji modré stíny,řasenku a tradá do společnosti. Stíhám všehcno v pohodě. Je sedm a já jsem umytá, namalovaná a učesaná. Jenže, co si vezmu na sebe ? Hm, už vím. Vytáhnu černé elastické mini a k nim vezmu větší leopardí psaníčo. A do živůtku použiji široký leopardí pásek, ke kterému použiji boty s leopardím vzorem. "Rebecco, v kolik příjdeš domů ?"ptá se mě starostlivě máma. "Hm, no, já sama nevím,"usměju se a pak dodám "Čekej mě kolem půlnoci jo ?" (více v Cč.)


Na smluvené místo dojdu přesně v půl osmé. Lída, Jana, Pavla, Kamila, Max i Alex jsou už dávno na místě. "No kde se couráš ?"řekne vysmátá Kamča a políbí Maxe. Max je její kluk. Chodí spolu už druhým rokem a pořád jim to klape. Svým způsobem jí závidím. Má od patnácti kluka, se kterým při sobě stojí v dobrým i zlým. Já jsem od patnácti vystřídala kluky dva. Patrïka, se kterým to klapalo asi půl roku a potom jsem potkala Filipa, se kterým jsem se po roce a čtvrt rozešla, protože mě podváděl s nějakou černovlasou prsatou pipinou, se kterou se stejně po týdnu rozešel a chtěl se vrátit ke mně, já jsem ho ale odmítla. Kdo by taky chodil s někým, o kom ví, že mu to s ním poprvé neklaplo ? Nejsem sebevrah vážení. Nemínila jsem zase probrečet. "Rebecco, tak co, půjdeme na pivo, nebo chceš jít raději na dýzu ?"zeptal se Alex. "Co, já.. no, zamyslela jsem se. Já bych šla nu tu dýzu, když jsem se tak vyšňořila. Potřebuju se nějak za celej týden vybít.
U Draka, jak se říká místnímu podniku s dikotékou, bylo překvapivě poloprázdno.
Jakmile jsme přišli, utíkala jsem na parket, protože hráli mou oblíbenou písničku od Lady Gaga, Just dance. Zatancuju si, potom jdu za partou a zeptat se, kdo chce co za drink.
Shodneme se na Mojitu. "Co to bude Rebecco ?"zeptá se mě David, nejhezčí barman v tomdle klubu. Jeho oči v záři reflektorů se třpytí jako diamanty. "Jako obvykle.."řeknu a
usměju se. Úsměv mi oplatí. Páni, má krásně bílý a rovný zuby. "Takže mojito ? To jsem moh čekat. Kolikrát to bude ?"řekne rozesmátě. "No, sedmkrát."řeknu a podívám se na něj. "No fajn, hele Rebecco, to nemáš šanci sama unést, pomůžu ti."řekne, mrkne na mě, a otočí se připravovat mátové drinky.
"No hurá, kde seš tak dlouho s tím pitím ?"řekne nedočkavě Lída, která jakmile pití vezme do rukou, klopí to do sebe jak alkoholik. "Rebecco, za deset minut mi končí služba…No, nešla by sis se mnou zatancovat ?"řekne David a já se slyším jak říkám ano. Večer začíná nabírat správný obrátky…….


1) Co se na diskotéce stane ?
2) Líbí se vám příběh ?
3) Jaké jméno byste tomuto příběhu dali ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Azzy Azzy | Web | 25. května 2009 v 17:19 | Reagovat

Děkuju za pochvalu :) :-*
No, řekněme, že to trapas byl x)

2 žužu žužu | Web | 25. května 2009 v 19:25 | Reagovat

1) Co se na diskotéce stane ?-David jí vyzná lásku,a uvidí je Filip,jak se líbají...
2) Líbí se vám příběh ?-moc,nechceš mi dát vědět až uděláš další část??buď na blog nabo na mail more-smile@seznam.cz
3) Jaké jméno byste tomuto příběhu dali ? -no to právě nevim....něco jako trable s láskou nebo něco takovýho

jo a chtěla sem ti moc poděkovat  za to jak ses mě zastala u mě na blogu.Díky

3 Aňule SB♥ Aňule SB♥ | Web | 25. května 2009 v 21:45 | Reagovat

SOUTĚŽ ZAČLA SHÁNĚJ SI HLÁSKY!!!!DRŽIM PALCE!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama